Львів і Херсон з’єднають автомагістраллю

У 2017 році Міністерство інфраструктури планує почати будівництво магістралі, яка з’єднає Львів і Херсон, якщо будуть виділені необхідні кошти для дорожньої галузі. Тендерні процедури для проекту будуть проведені до кінця цього року.
«Якщо нам вдасться отримати подвоєну суму, ту, що обіцяє прем’єр-міністр, ми зможемо почати системне будівництво доріг. Зокрема, в цьому році ми повинні провести тендерні процедури і в наступному році приступити до будівництва великої європейської магістралі, яка з’єднає Львів і Херсон », – повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі 5 каналу. Він також зазначив, що такі плани повністю відповідають ситуації, в якій опинилася Україна при фактично припинився транзит з Росії. Більшість вантажів в даний час прямує від південних портів в країни Євросоюзу, з цієї причини і планується будівництво зазначеної дороги.

За словами Володимира Омеляна, в 2016 році на фінансування дорожньої галузі були виділені 19 млрд гривень, яких вистачило на відновлювальний ремонт приблизно 1000 – 2000 км доріг і на «ямковий» ремонт 60% доріг. Декількома днями раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про плани Кабінету міністрів передбачити до 40 млрд гривень на фінансування доріг у 2017 році. При цьому він уточнив, що мова йде про кошти держбюджету і залучення міжнародних фінансових організацій. таксі Київ