Land Rover показав дизайн нового Discovery

Компанія Land Rover опублікувала тизер, що дає уявлення про зовнішність моделі Discovery наступного покоління. Публічна прем’єра новинки відбудеться в кінці вересня на Паризькому автосалоні.

Дизайн наступного «Діскавері» буде істотно відрізнятися від нинішньої моделі. Новий позашляховик виконають в стилістиці моделі Discovery Sport, а також концепт-кара Discovery Vision, показаного навесні 2014 року. Конфігурація салону також буде мати багато спільного з Discovery Sport.

У конструкції наступного Land Rover Discovery використовують більше алюмінію. Очікується, що модель вийде значно легше попередника, маса якого становить дві тисячі шістсот двадцять два кілограми.

Лінійка агрегатів включить чотирьох- і шестициліндрові агрегати сімейства Ingenium, що працюють на бензині або дизелі.

Служба таксі «Аеропорт таксі» працює цілодобово, якщо вам необхідно відправиться у відпустку самому або кого-то зустріти, то послуга таксі до аеропорту і назад вам точно стане в нагоді.

Раніше повідомлялося, що ближче до кінця 2017 Land Rover випустить екстремальну модифікацію нового Discovery, пристосовану для їзди по важкому бездоріжжю. Такий варіант, підготовкою якого займеться підрозділ SVO (Special Vehicles Operations), отримає позначення SVX.