Літаюче таксі вже підняли в небо Дубаї

Безпілотне повітряне таксі для Дубая виявилося не просто сміливим проектом. В ОАЕ вже стартували випробування нового транспортного засобу.

Безпілотні квадрокоптера Ehang 184 тестують на спеціальному полігоні Управління цивільної авіації в пустелі на околиці Дубая. Дронь літають і над містом. У випробувальних польотах літальні апарати піднімаються на висоту до 3000 м.

Нагадаємо, квадрокоптер Ehang 184 розроблений в Китаї, а презентували його під час саміту World Government Summit. Свої перші рейси безпілотне таксі повинно зробити вже до кінця нинішнього року року.

Безпілотник Ehang 184 досягає 3,9 м в довжину, 4,02 м в ширину і 1,6 м у висоту, а його маса – 360 кг. Електромотори розганяють його до 160 км / год, а запас ходу складає 50 км.

Пасажир таксі зможе сам внести координати на карті супутникової навігації, а при бажанні – і припинити політ допомогою кнопки термінової посадки. Штучний інтелект повітряного таксі запрограмований таким чином, що посадить безпілотник в разі навіть найменшої несправності.